Lista aktualności Lista aktualności

"Promyk Nadziei" w Nadleśnictwie Ustrzyki Dolne

W dniu 17.07.2018r. ustrzyckie nadleśnictwo gościło kolejny raz podopiecznych Bieszczadzkiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ,,Promyk Nadziei” w Ustrzykach Dolnych wraz z jego prezesem – Agnieszką Szmyd i opiekunami, których ciepło przywitał zastępca nadleśniczego - Kazimierz Suchy.

Realizując założenia projekt ,,Pomagamy płazom i gadom w Bieszczadach”, dofinansowanego przez WFOŚiGW w Rzeszowie, dzieci i młodzież zaprezentowały pracownikom nadleśnictwa przedstawicieli poszczególnych grup, i tu min. ropuchę szarą, żmiję zygzakowatą, salamandrę plamistą, węża eskulapa, traszkę grzebieniastą itd. Podsumowaniem był krótki quiz z ,,przyswojonych” wiadomości, w którym najbardziej aktywni słuchacze zostali nagrodzeni własnoręcznie wykonanymi przez wychowanków promyka kartkami oraz ozdobnymi pudełkami.

Nadleśnictwo nie było ,,dłużne” i w nagrodę za wspaniały występ przygotowało dla młodych artystów drobne upominki – leśne serduszka oraz słodki poczęstunek.

Zachęcamy do odwiedzania strony stowarzyszenia, aby bliżej poznać jego członków, ich pracę i cele oraz osiągnięcia http://promyknadziei.org/